A mennyei megyei csodája

Hosszú idő után újra lehet NB-s csapata Nagykanizsának. Ez még akkor is igaz, ha a csapat igencsak fura helyzetbe került a hétvégén.

A Türje elleni – rangadónak nem nevezhető – találkozón az éllovas fogadta az utolsó helyezett csapatot. Az eredmény a papírformán túl is jól alakul az UFC számára, hiszen az első félidőben 10–1 volt az eredmény a csapat javára. Hogy mi lett volna a végeredmény, az soha sem derül ki, mert a türjeiek a szünetben jelezték, hogy részükről ennyi volt a találkozó, a sok sérült és hiányzó miatt nem folytatják a meccset. Érdekesség, hogy a csapatnak már az első félidőben hármat kellett cserélnie…